حضور دبیر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی در برنامه تلویزیونی


برنامه زنده "با اجازه"در هفته جاری با موضوع اصلی جرایم سایبری ، شنبه 3 آبان جرایم مالی ،سوءاستفاده ها و کلاهبرداری ها در فضای سایبری را بررسی می کند .
به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما ، برنامه با اجازه در بخش میز گرد با اجرای حسین کلهر میزبان سپیده قادر پور و زهرا امیریان شاکیان پرونده در فضای سایبری ، رضا الفت نسب دبیر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی و قاسم کرمی معاون دادستان زنجان خواهد بود که به مبحث جرایم مالی ،سوءاستفاده ها و کلاهبرداری ها در فضای سایبری می پردازد . از آنجا که در فضای اینترنتی صفحاتی برای خرید و فروش کالا وجود دارد که اگر افراد از امنیت آنها مطمئن نباشند بدین معنی که جنس مورد نظر معیوب و یا اصلا تحویلشان نشود ، چه مجازاتی برای چنین جرایمی در نظر گرفته شده است و مردم برای خرید و فروش کالا میبایست به چه صفحاتی اعتماد کنند.

برنامه زنده "با اجازه" در 56 قسمت 50 دقیقه ای به تهیه کنندگی الهه بهبودی و رضا منتظری مقدم کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که از منظری تحلیلی - روان شناسانه مشکلات اجتماعی را واکاوی می کند. این برنامه هر روز از شنبه تا چهارشنبه ها ساعت 10:50 روانه آنتن شبکه سه می شود.

اخبار مرتبط

در حال حاضر خبر مرتبط با خبر جاری وجود ندارد